Про компанію

Агентство La Vida - інвестиції в життєві цінності! Агентство нерухомості «La Vida» створено командою однодумців - професіоналів ринку нерухомості. Наш досвід ми об'єднали з бажанням вивести послуги з продажу та купівлі нерухомості на якісно новий рівень.

Сьогодні ми реалізуємо свої цілі і потенціал в кожній угоді. Агентство здійснює повний супровід угод з продажу та купівлі нерухомості в Києві. Перш за все, ми цінуємо увагу до інтересів клієнта і відповідність результатів його очікуванням. Ми стежимо за тенденціями ринку і постійно розвиваємося. Наші співробітники зроблять все, що б Ваша угода була комфортною, зрозумілою і вигідною.

«La Vida» не просто допомагає знайти відповідне житло. Ми максимально швидко і ефективно втілюємо в життя ваші плани.

Місія

Місією агентства «La Vida» стало бажання вивести український ринок послуг з продажу та купівлі нерухомості на якісно новий рівень. Наша команда щодня починає з себе, орієнтуючись на ключові принципи роботи агентства:

  • Чути і розуміти інтереси клієнта.
  • Надавати послуги, відповідні клієнтського запиту і очікуванням.
  • Працювати з урахуванням побажань клієнта і заради його комфорту.
  • Проводити зрозумілі кожному клієнту, прозорі операції.
  • Ставити інтереси клієнта вище матеріальної вигоди.

Послуги

Ми готові надати Вам професійну консультацію щодо угод з нерухомістю. Робота по кожному запиту планується з урахуванням всіх побажань замовника, і перш за все, для Вашої максимальної зручності.

Ми разом з Вами обираємо найбільш відповідний варіант для покупки або максимально комфортний сценарій продажу нерухомості. Будь-який продаж або купівля нерухомості включає оцінку обраного об'єкта, підготовку повного пакету документів та юридичний супровід угоди.

Актуальність всіх запропонованих варіантів забезпечується наявністю власної, постійно оновлюваною базою нерухомості в Києві.

Основні характеристики якості наших послуг - це прозорі угоди, уважне ставлення до інтересів клієнта і професіоналізм співробітників.

Замовити дзвінок

Найближчим часом ріелтор зв'яжеться з вами

Особистий кабінет

Для того, щоб додати об'єкт в обране - потрібно авторизуватися в особистому кабінеті.

Якщо у вас немає облікового запису - Зареєструйтесь.